PLL I MISS Y | until 24 Days

28. září 2013 v 10:25 | idreamer |  Kecy v kleci

Pretty Little Liaries -PLL- u nás s českým zněním známé jako Prohnané krásky, které mají tolik problému a útrap, že by se z toho každý normální člověk buď zbláznil nebo zasebevraždil. Upřímně: Dokážete si představit, že vám do baráku arkýřovým oknem vletí auto a málem vás zabije; Dokážete si představit, že vás na každém kroku někdo sleduje a nejste si ani jistí zda jste opravdu sami v kabince na veřejných záchodcích; Dokáže si představit, že vám 5x denně přijde SMS s podobným textem: "Pokud to někomu řekneš, všichni se TO dozví. Libí -A" >>Tak já si to teda nekážu představit!<< Ano je fajn sledovat, jak se s tím čtyři hlavní hrdinky vypořádávají, ale sám bych to zažívat nechtěl.

Momentálně se nacházíme v polovině čtvrté série, která má teď půl roku pauzičku. Je to takový divný vysílací čas: Cele prázdniny (12 dílu), Halloweenský speciál (1 díl) a od ledna (11 dílu / zbytek série). Takže když si dáte2 a 2 dohromady, tak všichni PLLkaři čekají na Halloweenský díl, který bude za 24 dnů (ne že bych to počítal - na to je tady facebooková fan page).

I so miss Spoby!


Halloweenská epizoda se bude odehrávat v Ravenswoodu (to je sousední - úchylné - město) a holky budou mít "gotik" kostýmy. Všichni kdo poctivě sledujeme víme kdo tam bude hrát hlavní housle (tady to nenapíšu, protože ti co neviděli poslední díl, tak by přišli o veškeré iluze). Takže po témeř 2 mesíční pauze asi tušíte jak se všichni fanoušci - včetně mě - těší až zase uvidí nějakou A akci!
Jste PPL FAN nebo vůbec nevíte o čem ten seriál je?
Zdroj foto: spoby: TADY
Zdroj foto: Hal-Ep (4x): TADY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama