Říjen 2013

9/10/2013 Taneční

9. října 2013 v 21:52 | idreamer |  Kecy v kleci

Taneční. Ti co mají druhý ročník za sebou tak vědí a ti co jsou v nižších ročnících tak poznají...
Za týden mě čeká Prodloužená neb Půlkolona. A tak všechno je jednou poprvé! Ha Ha. Jak vtipné. Myslím, že pro pár účastníku tohoto zájezdu to bude něco na styl AMERICAN HOROR STORY. Díky bože, že nejsem dřevo a mám v nohou rytmus! No opravdu, možná se smějete, ale být holka a tančit s klukem, který celou dobu "šlapé zelí" nebo tančí "dešťový tanec", tak mě asi klepne.
Tanec je společenský a proto by měl mít i nějakou úroveň - aspoň ten standartní. Na Pařbě si klidně tandujte zmutované Hula-Hula, ale tady jsou jasně daná pravidla. A opravdu Hop-Hop-Hop tam není!

Na prodlouženou bychom měli umět Polku, Valčík, Valz, Čaču a Jive. Radím: Dávejte pozor při Polce a Valčíku, protože jenom tyto tance potom skunečně využijete v normálním životě (možná ještě Valz). ostatní se stači naučit, trsnout je na Prodloužené a Šluskoloně a klidně zapomenout....

Mám štěstí, že jsem si vybral dobrou partnerku. Není to prkno (jen mezi námi zpěv ji moc nejde, to už umí líp kreslit) a taneční s ní jsou opravdu sranda. Jenom když si začneme zpívat písničku, na kterou tančíme, tak se zcela ztratíme v krocích a potom musíme začínat uprostřed odznova. No problém!
Vetšinou se nám taky stane, že než pochopíme co máme dělat, tak je to dlouhá doba. A když už to konečně pochopíme, tak vypnou hudbu - jako naschvál, opravdu! Potom to musíme docvičovat na chodbách ve škole. Ale tak sranda musí být!
Další poznat budou - nebojte, ale zatím je to vše. Myslím si, že to bude ještě velice zajímavé!