9/10/2013 Taneční

9. října 2013 v 21:52 | idreamer |  Kecy v kleci

Taneční. Ti co mají druhý ročník za sebou tak vědí a ti co jsou v nižších ročnících tak poznají...
Za týden mě čeká Prodloužená neb Půlkolona. A tak všechno je jednou poprvé! Ha Ha. Jak vtipné. Myslím, že pro pár účastníku tohoto zájezdu to bude něco na styl AMERICAN HOROR STORY. Díky bože, že nejsem dřevo a mám v nohou rytmus! No opravdu, možná se smějete, ale být holka a tančit s klukem, který celou dobu "šlapé zelí" nebo tančí "dešťový tanec", tak mě asi klepne.
Tanec je společenský a proto by měl mít i nějakou úroveň - aspoň ten standartní. Na Pařbě si klidně tandujte zmutované Hula-Hula, ale tady jsou jasně daná pravidla. A opravdu Hop-Hop-Hop tam není!

Na prodlouženou bychom měli umět Polku, Valčík, Valz, Čaču a Jive. Radím: Dávejte pozor při Polce a Valčíku, protože jenom tyto tance potom skunečně využijete v normálním životě (možná ještě Valz). ostatní se stači naučit, trsnout je na Prodloužené a Šluskoloně a klidně zapomenout....

Mám štěstí, že jsem si vybral dobrou partnerku. Není to prkno (jen mezi námi zpěv ji moc nejde, to už umí líp kreslit) a taneční s ní jsou opravdu sranda. Jenom když si začneme zpívat písničku, na kterou tančíme, tak se zcela ztratíme v krocích a potom musíme začínat uprostřed odznova. No problém!
Vetšinou se nám taky stane, že než pochopíme co máme dělat, tak je to dlouhá doba. A když už to konečně pochopíme, tak vypnou hudbu - jako naschvál, opravdu! Potom to musíme docvičovat na chodbách ve škole. Ale tak sranda musí být!
Další poznat budou - nebojte, ale zatím je to vše. Myslím si, že to bude ještě velice zajímavé!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama