Olympijské hry - v rusku je zima věčná

7. února 2014 v 20:50 | Sliki |  Myšlenky, Úvahy, Názory
Právě jsme byli svědkem zahájení her v Sochi, v Ruské federaci (RUSIA). Jako první mě ihned napadlo: "Jaký je symbol ruska?" Matrioška, zima a Kreml. Všechny tři hlavní symboly jsme mohli vidět buď přímo na zahajovacím ceremoniálu nebo někde jinde.

Zima je všudypřítomná.

Úvod byl jak jinak velkolepý. Na začátek jsme mohli sledovat malou holčičku, která podle abecedy jmenuje domény ruska. zazněli tam i někteří spisovatelé jako Dostojevskij ři Čechov. Toto se mi líbilo asi nejvíce. Skvělé provedení i nápad. Trochu mě sklamali, že Mrazíka /dědu Mráze/ vyhodili ze scény. Hold když se nepovoli autorská práva, tak se nedá nic dělat! Baletní představení bylo vkusné a k Rusku se opravdu hodí. I světelkující "medůzky" se v celku povedly.

Fatalní "Fail" těchto her nastal při sestavování pěti olympijských kruhu, kdy se poslední kruh z vločky neotevřel. Tento kruh symbolizuje Ameriku. Kdo ví jak to tedy bylo. Zda to byl změr nebo jen chyba v matrixu. Ale amerika to měla pro tuto chvíli zpočítané.


Oblečení jako módní trend. Dalo by se říct, že jsem opět zabodovali. Po našich gumících v Londýně jsme opět sklidili ohlas i v Soči s naší zimní soupravičkou. Mě osobně se líbilo naše olympíjské oblečeni hodně. Vkusné bíle zimní bundy s modrými a červenými srdíčky a zlatou kapucí (zevnitř) se návrhážum opravdu vyvedly.

Gumáky vyměnili za kulichy.

Opět co se nepovedlo byly německé oblečky. tady se spojil příšerný nevkus s nevhodným střihem. Hned jak jsem je uviděl připadli mi jako barevné lízatko. Opravdu netuším proč tomu tak bylo. Křiklavě rudé kalhoty ten komplet jen završily. Toto se tak trochu npovedlo. Možná příště!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama