Třídíš, třídím, třídíme?

11. února 2014 v 10:01 | idreamer |  Myšlenky, Úvahy, Názory
Třídíte odpad? U nás doma se celkem snaříme. Vzhledem k tomu, že bydlíme ve městě - v paneláku - tak třídíme pouze něco. Klasicky se u nás v ulici vyskytují čtyři druhy kontejnerů: modrá, žlutý, zelený a černý. Doma tutiž třídíme papír sklo a plast. Vše ostatní jde dohromady do černých kontejnerů.

Recyklujme pro lepší zítřky!


Už téměr rok vytřizujeme úplně zvlášť staré pečivto (to nezplesnivělé ale pouze tvrdé), které věšíme na popelnice a nevhazujeme je dovnitř mezi ostatní bordel. Pečivo si téměř okamžitě rozeberou zdejší bezdomovci. S mamkou nevidíme jediný důvod proč to házet dovnitř. Napdlo vás někdy jak se to tam všechno na sobě válí? (Nehcutné.)


Na tento námět článku mě přivedla moje mamka, která jednou přinesla barevné tašky na třízený odpad. Tašky jsou velké asi 25x23x17 cm. Rozměry nejsou tedy nic moc, ale když byly zadarmo... Tyto tašky rozdává naše město na Městském úřadě. Musím říct, že se nám to náramně hodí. Vždycky jsme měli pno plastových pytlíků rozvěšených po kuchyni a vždy jsme se museli nejprve podívat dovnitř, než jsme něco někam hodili. Nyní s těmito taškami to bude jednodušší!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama