Červen 2014

Tvůrčí nálada

15. června 2014 v 19:03 | idreamer |  Talented
Po čase jsem upustil od tužky a vyzkoušel i novou techniku: Akryl a plátno. Musím říct, že u tužky mi vyhovuje formát A4 (max A3), ale když prijde na plátno a barvy, tak jsem pro větší formáty. Oba mé první obrazy jsou expresní (spodní část), ale jsou zde i pevně stanované hrany (obličejové rysy) - takže bych tak řekl, zě mě dokonale vyjádřily. Jsem totož člověk, který má rád pořádek a system, ale mám i uměleckou duši, a tak tyto dva světy bojují o nadvládu. Prosím vyjádřete svůj názor ke každému plátnu, děkuji.

-Zatím bez názvu -, Plátno - Akryl, velikost 40x50 cm

"Matka příroda", Plátno - Akryl, velikost A3


Sebell

15. června 2014 v 10:20 | idreamer |  Myšlenky, Úvahy, Názory

Mám poslední "vrhcloný" týden školy, a jistě to znáte - všichní píšou, ale nikdo už se neučí na ty testy. Snažím se to dělat aspoň napůl, abych nepřišal o vydřené známky kvůli pětkám na konci. Dneska to bude tak trochu z jiného soudku. Ná článek nemám momentálně chuť, i když je tento víkend u nás ve městě pěkně rušno - ale o tom až někdy jinky. Dneska Vám chci představit song, který jsem včera objevil na YT. Ani nevím ke komu bych ho přirovnal - a opravdu se mi nechce ho s nikým srovnávat. Prostě mě zaujal, a tak Vám ho chci poskytnou, aby jste ho také "objevili".GOT #2 OMG Scene

5. června 2014 v 15:33 | idreamer |  Kecy v kleci

Znáte ten pocit, kdy sedíte po skončení filmu / seriálu dalších 10 minut a snažíte se pochopit, co se vám právě stalo před očima? GOT má spoutu takových momentů: Castamere masakr či poprava Neda Starka. Ale opravdu není nic horšího než, když vaše oblíbená postava umře. Martin (spisovatel GOT) je známý tím, že mu nedělá problém zabít kohokoliv a kdykoliv (nechci vám spoilerovat dopředu, ale vězte že hlavní postavy budou umír dál!).

TOHLE byla moje největší OMG scéna v GOT.

GOT se teda začíná vyvíjet uplně jinak než by kdokoliv z nás čekal. Intriky jsou dalekosáhlejší a mají delší dopad než obvykle. Ovšem co vám na tom záleží když postava, kterou jste si po dobu 6 dílu zcela zamilovali a těšili jste se na její scény (nejen z bordelu), náhle umře... Ano mluvím o OBERYNOVI. Bože tak hnusnou smrt jsem neviděl pěkně dlouho. Stále vidím jak se mu z očních dulku lijou malé potůčky krve, jak jeho lebka pomalu praská ve švech a jak nakonec pukne a mozek pocáká všechny okolo, jak Oberynova děvka hysterický křičí a jak z jeho hlavy zbyl jen potok krve. PROČ? Protože Martin to napsal...

Podívejte se na rekce fanoušku když to viděli:

GOT #1

3. června 2014 v 17:36 | idreamer |  Kecy v kleci

Oberin je prostě pán!

Oberin (ten menší) je nová postava ve 4 serii GOT. Hned odzačítku velký sympaťák (nemyslím proto, že jeho 60% scén se odehráva v bordelu - kde to jede uplně s každým). Dokážete si představit zápas těhle dvou? Ne/Ano. Sleduje GOT a budťe DRACARYS!

(zdroj: instagram)

Výtvarná soutěž v krajině

1. června 2014 v 8:55 | idreamer |  Talented
Před týdnem jsem se účastnil výtvarné soutěže "Kreslíme v krajině". Získal jsem druhé místo. :)
Když jsme s kamarádkou dorazili na místo určení, kde jsme si vyslechli organizační informace, odebrali jsme se do přírody, vybrat si ten nejlepší pohled. Kamarádka se rozhodla kreslit staré ruiny Procházkové vily a já jsem si sednul na asfaltku a kreslíl nedaleký lesík a kopečky. (Ta cesta se moc nepoužívá, ale přesto jsem měl divný pocit, že sedím urostřed cesty - bez bot a s roztahanými věcmi všude po piknikové dece.) Příroda mi opravdu nevadí, až na některé obyvatelé hmyzí říše - MRAVENCE - mravenci mi prostě vadí, i když jsou milimetroví. No ne že jako naschvál pod mou dekou vedla cestička mravenců z jednoho konce cesty na ten druhý :/ :D . Dokážete si představit mé první pocity, když jsem to zjistil. Ale potom jsem se zaměřil na krajinu a mravence nevnímal. (Pak mě zase bolel zadek, ale to už je vledlejší. :D )


Já s mým výtvorem a místem kde sedím a hledím do krajiny.
Bohužel konečný výtvor nemám vyfocený...