Červenec 2014

First time to Insta

31. července 2014 v 10:41 | idreamer |  Kecy v kleci
Tak jsem si po dlouhé době založil instagram. Já vím, já vím. Teď po mě polovina řve, že "na co jsem čekal" a ta druhá jen nevěřícně kroutí hlavou. Stejně jste všichni dneska spojení už přes x věcí, tak je jedno jestli se do vašeho seznamu přidá jedna položka.

INSTA JE TWITTER PRO LENOCHY, KTERÝM SE NECHCE ČÍST.

Ano jsem lenoch, ale určitě ne v tom, že by se mi nechtělo číst. Ale berme toto tvrzení s nadhledem a humorem.

Neptejte se mě, co mě nakonec přinutilo založit si insta. Prostě se to stalo, a tak tam jsem. Ovšem vtipné je, že kamkoliv přijdu, tam se ihned ztratím. Takže než jsem zveřejnil svou první fotku, nebo si vyplnil profil, tak jsem byl v lese (jak se říká). Takže to bylo projíždění pár návodu, rozcetsníku a duskuzí.
Apka na zvedání si sebevědomí. Ano jistě! Každého přeci potěší, že se vaše fotka líbí Uplně-Cizí-Osobě-Kterou-Vidíte-Poprvé-V-Životě. Každopádně, když máte pěknou fotku - tak proč se sní nepodělit?

Vejuu281* se líbí vaše fotka.
ina_ege* se líbí vaše fotka.
minajesty2* se líbí vaše fotka.
...
A to jsem 5 minut na INSTA. Hold Insta svět je o tom zvolit dobrý TAG pro vaši fotku. Jaké máte vaše oblíbené TAGY?
Jsem přeci #boy #czech #young #smile atd. Tak nebuď lemra a Followuj!

Každopádně je Insta určitě něčím zajímavý a má něco do sebe. Tak to s ním zkusím...

Yours

vojtese_artist


Přítel vs. Přítel

21. července 2014 v 15:43 | idreamer |  Myšlenky, Úvahy, Názory
Každý z nás má nejlepšího kamaráda nebo nejlepší kamarádku. Je to osoba, které řeknete všechno. Nemáte problém se ji/jemu svěřit s tím, že máte z něčeho strach; že vás dnes ráno naštvala matka; že jste z neuváženého sexu chytli svědění; že si nepamatujete včerejší párty - co jsem dělal?; že vás přítel/přítelkyně nejspíš podvádí; že máte špatnou/skvělou náladu a nevíte, co máte dělat... Všichni to jistě známe (a pokud ne, lituji vás, protože nevíte, o co přicházíte!)
Jenže, pak přijdou vztahy! Najdete si kluka/kolku (/someone else) a veškerý čas začnete trávit se svou druhou polovičkou. Ale co váš kamarád Petr nebo kamarádka Míša, kteří tu pro tebe byli v dobrém i ve zlém? Ti teď jedou po druhé koleji, neboť je nepotřebujete. Jste přeci nejšťastnější ve svém životě! Tak k čemu by vám teď byli? Jenom by vás "zdržovali" od vašeho partnera/partnerky (/someone else). POZOR! Tohle se Vám může opravdu hnusně vymstít. Většinou nejlepší přátele přežijí téměř vše, ale někdy to nestačí.
Pamatujte na to, že ať to s vaším partnerským vztahem dopadne jakkoliv, tak je to VÁŠ PARTNER(KA), kterého vykopnete ze svého života, a kterého už nikdy v životě nebudete chtít vidět. A ke komu se pak vrátíte vyplakat na rameno - když už tady nikdo nezbyl? Přeci nezavoláte někomu, kdo o vás skoro nic neví a začnete si stěžovat jak je život na .... a vy nevíte co dělat.

Takové pondělní zamyšlení ;). Takže, nezlobte a ničeho nelitujte! *Adios!


ŽIJI!

13. července 2014 v 9:33 | idreamer |  Kecy v kleci
Jak název napovídá... žiji, i když jsem se zde měsíc neukázal. Mám toho teď dost... kreslím, jsem stále pryč, dovolenkuji, brigádničim atd. Však to mnozí zvás znáte! Jenom Vám chci říct, že žiju a že jsem OK. Na blog, ale teď nemám spíš čas než náladu, tak až hodím zase nějaké své výtvory do galerie, tak vám je tedy zveřejním. ;) Užívejte Summer - i když je hnusně :D
*Adios