Srpen 2014

I dobří lidé přikyvují špatnostem

2. srpna 2014 v 9:51 | idreamer
Svět se nedělí na Dobráky a Záporaky. Není totiž možnost zastoupit pouze Dobro nebo Zlo. Nikdo ve své podstatě není jen Dobrý nebo Zlý. Jsme totiž Šediví. Pokud však urputně trváte na tom, že jste dobrák od kosti, tak proč bych Vám to vyvracel?

Yes I'm guilty!
Přiznávám, že když chci dokážu být pěkná svině - ale kdo v dnešní době ne? Všichni jsme už někomu ublížili (to znamená, že v te chvíli jste byli TI ZLÍ). Uvědomte si však, že jste jistě udělali i spousty dobrých věcí (já jsem třeba včera umyl babičce okna - so I'm good boy? NOPE. I'm just human!)

I DOBŘÍ LIDÉ MUSÍ ČASTO ZLÉMU PŘIKÝVNOUT.

Sědiví(ni) spojme se!
Všichni co se necití přímo vyhrazeni pro určitou sekci, tak vězte, že jste zcela normální. Ani svět totiž nemůže být ze zákona Dobrý nebo Zlý. Představte si to. Jde si to vůbec představit? Maybe Yes...

Pro tvůj příběh ideál.
Ovšem o čem by byly příběhy, kdyby nebojovalo Dobro se Zlem? Četli byste nudný příběh o tom, Jak Michal sbíral švestky? (Začal by ráno v sedm a zkončil by v jedenáct dopoledne, poté by šel na oběd a konec. - Pěkně nudný příběh nemyslíte?) Vždycky musíte proti něčemu bojovat (nebo za něco - to je jedno) - a nejlíp se bojuje proti "těm zlým lidem". To už je hold osud Záporáku. Hodně velká většina z nás ovšem fandí Dobru - Proč? Proč nedržíme pěsti Ledové královně, Lovcům vlkodlaků, vaši schoolmate-bitch atd. ? Why? Why? Why?
Možná proto, že i Vy toužíte po tom dobrém a tomu zlému se snažíte vyhýbat. Ovšem někdy to na Vás padá ze všech stran - ale to přejde.

Lidé si uvědomují dobro pomaleji než zlo.


Být dobrý as lifestyle?
Už jste zkoušeli být dobří na všechny? Já to párkat zkusil ale potvrdilo se mi: Pro dobrotu na žebrotu. Takže od té doby jsme poučen - tutiž jsem hodný jen na ty, kteří si to zaslouží. Pro ostatní: NEMÁM, NEVÍM, NEZNÁM, NEUMIM, NEPUJČIM. Yes, I'm big Bitch, cause i like my stuffs and things!