Talented

Tvůrčí nálada

15. června 2014 v 19:03 | idreamer
Po čase jsem upustil od tužky a vyzkoušel i novou techniku: Akryl a plátno. Musím říct, že u tužky mi vyhovuje formát A4 (max A3), ale když prijde na plátno a barvy, tak jsem pro větší formáty. Oba mé první obrazy jsou expresní (spodní část), ale jsou zde i pevně stanované hrany (obličejové rysy) - takže bych tak řekl, zě mě dokonale vyjádřily. Jsem totož člověk, který má rád pořádek a system, ale mám i uměleckou duši, a tak tyto dva světy bojují o nadvládu. Prosím vyjádřete svůj názor ke každému plátnu, děkuji.

-Zatím bez názvu -, Plátno - Akryl, velikost 40x50 cm

"Matka příroda", Plátno - Akryl, velikost A3

Výtvarná soutěž v krajině

1. června 2014 v 8:55 | idreamer
Před týdnem jsem se účastnil výtvarné soutěže "Kreslíme v krajině". Získal jsem druhé místo. :)
Když jsme s kamarádkou dorazili na místo určení, kde jsme si vyslechli organizační informace, odebrali jsme se do přírody, vybrat si ten nejlepší pohled. Kamarádka se rozhodla kreslit staré ruiny Procházkové vily a já jsem si sednul na asfaltku a kreslíl nedaleký lesík a kopečky. (Ta cesta se moc nepoužívá, ale přesto jsem měl divný pocit, že sedím urostřed cesty - bez bot a s roztahanými věcmi všude po piknikové dece.) Příroda mi opravdu nevadí, až na některé obyvatelé hmyzí říše - MRAVENCE - mravenci mi prostě vadí, i když jsou milimetroví. No ne že jako naschvál pod mou dekou vedla cestička mravenců z jednoho konce cesty na ten druhý :/ :D . Dokážete si představit mé první pocity, když jsem to zjistil. Ale potom jsem se zaměřil na krajinu a mravence nevnímal. (Pak mě zase bolel zadek, ale to už je vledlejší. :D )


Já s mým výtvorem a místem kde sedím a hledím do krajiny.
Bohužel konečný výtvor nemám vyfocený...

Městečko na dlani

23. dubna 2014 v 15:57 | idreamer
Podívejte co jsem vyšťaral ani nevím odkud! Tohle je někdy z prvního ročníku na gymplu. Malovali jsme to do nějaké soutěže (kde se to nakonec stejně neposlalo :D ). Zadání bylo >Městečko na dlani a zároveň k tomu také >Naivní umění.
Poznáte podle tohoto obrázku jestli jsem pravák nebo levák? :)


Jak jsem absolvoval kurz pastelky

24. března 2014 v 20:23 | idreamer
V průběhu tohoto víkendu jsem absolvovla dvoudenní kurz kresbou/malbou pastelkou. Jistě si řekne, že pastelka je pro malé děti, ale budu se vás nyní snažit vyvést z omylu. Pastelka je totiž kreslící médium, které je používané i v dospělých profesích (prednení projektu, skicy návrhářů, grafické návrhy webů a reklam). Mnozí z vás odložili pastelku po prvním stupni základní školy a již ji nechytli opět do ruky. Kurzy Serafinu Vás však k tomuto uměleckému nástroji vrátí a navíc vám vysvětlí jak s nimi správně pracovat. Nebudu vám tadyp opisovat jak správně co udělat, aby výsledek byl takový či onaký proto tady dens nejsme.

Jak probíhál můj dvoudenní kurz?

Portrét Blake Lively | A3

8. března 2014 v 10:53 | idreamer
Všichni jste jistě viděli aspoň 1 díl Gossip Girl (Super drbna). Mám zde portrét Blake Lively, která zde ztvárnila stěžejní roli Sereny Van Der Woodsen. Omlouvám se za kvalitu, protože jsem to fotil mobilem (ono víte, A3 se těžko skenuje na tiskárně A4 :D). Tak chvalte/kritizujte do komentáře. :)

Jakékoliv kopírování je zakázáno - pouze po domluvě s autorem tohoto díla - mě.
 
 

Reklama